Transport Międzynarodowy Wielka Brytania

Transport leków do Wielkiej Brytanii wymaga zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki sprawdzonym procedurom oraz nowoczesnym technologiom, gwarantujemy bezpieczny i ekspresowy transport chłodniczy. Preparaty farmaceutyczne wymagające temperatury kontrolowanej przewożone są w specjalnych pojazdach wyposażonych w urządzenia pomiarowe. Profesjonalna flota pojazdów zapewnia transport leków w temperaturze stałej od -25 do +25 stopni Celsjusza. Dzięki systemowi alarmowemu zainstalowanemu w ciężarówkach zarówno kierowca, jak i pracownicy biura w Warszawie informowani są o wszelkich odchyleniach temperatury panującej w chłodni.

Każdy transport chłodniczy kończy się rozładunkiem w Anglii, podczas którego odbiorca otrzymuje wydruk z mobilnej drukarki samochodowej przedstawiający warunki panujące podczas transportu leków. Taka forma kontroli gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych towarów oraz pozwala odbiorcy na pełen wgląd w warunki, w jakich przebiegał transport leków do Wielkiej Brytanii.

Strona

Usługi

kontakt

Robano

Ul. Kaliska 23/32
02-316 Warszawa  
Polska

  +48 791 709 400

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.