Transport Międzynarodowy Polska

Oferujemy transport chłodniczy na terenie Warszawy oraz całej Polski. Nasza firma specjalizuje się w przewożeniu ładunków w temperaturach stałych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz dysponujemy profesjonalną flotą pojazdów chłodniczych. Przewóz leków, preparatów farmaceutycznych i substancji psychotropowych w warunkach temperatury kontrolowanej daje gwarancję zachowania przez nie właściwości leczniczych oraz zapewnia bezpieczeństwo ich stosowania.

Dystrybucja leków w zakresie temperatur od -25 do + 25 stopni Celsjusza jest niezależna od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Sytuacja w chłodni jest monitorowana przez zaawansowane technologicznie czujniki pomiarowe, dzięki działaniu których odbiorca ma pewność, że transport chłodniczy przebiegał prawidłowo. Nowoczesna flota pojazdów, w których zastosowano innowacyjne systemy alarmowe, pozwala na ciągłą weryfikację temperatury panującej podczas transportu. Każda anomalia termiczna jest natychmiast zgłaszana kierowcy, a także pracownikom w warszawskiej siedzibie firmy. W trakcie rozładunku kierowca wręcza odbiorcy wydruk z drukarki samochodowej, która na bieżąco zapisywała wszelkie zmiany temperatury w chłodni.

Doświadczeni kierowcy, specjalistyczna wiedza oraz znajomość rynku farmaceutycznego pozwalają nam na skuteczny i bezpieczny przewóz leków.

Strona

Usługi

kontakt