O NAS


niezawodne spojrzenie na twój transport

Kilka słów wprowadzenia

  Robano działa na rynku od 2010 roku, będąc stabilnym i wiarygodnym partnerem w transporcie chłodniczym i mroźniczym dla wielu europejskich firm z branży farmaceutycznej, branży badań klinicznych oraz innych branż wymagających transportu ładunku w temperaturze kontrolowanej. Działamy na terenie całej Europy, oferując ekspresowy transport międzynarodowy w zakresie temperatur od -25°C do +25°C. Specjalizujemy się w obsłudze zimnego łańcucha dostaw, gwarantując terminowość oraz bezpieczeństwo przewozu ładunku w temperaturze kontrolowanej niezależnie od warunków atmosferycznych.

Nasze atuty

  Realizujemy niezawodne i bezpieczne połączenia dostawców z odbiorcami w warunkach temperatury kontrolowanej w oparciu o wiedzę profesjonalnej, wyszkolonej kadry oraz nowoczesną flotę, wyposażoną w systemy monitorujące temperaturę. Kierujemy się zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i posiadamy certyfikat EU GDP. Aby zapewnić naszym Klientom możliwie największą dyspozycyjność, stworzyliśmy dwie bazy transportowe umiejscowione w najbardziej strategicznych dla polskiej farmacji lokalizacjach: w Warszawie i okolicach Poznania.


Otwartość na klienta

  W ciągu kilku lat aktywnej działalności wypracowaliśmy stabilną i znaczącą pozycję na rynku europejskim, która znajduje swoje potwierdzenie w szerokim gronie stałych Klientów oraz regularnie realizowanych trasach. Otwartość i elastyczność wobec oczekiwań Klienta sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym logistycznym przedsięwzięciom transportu chłodniczego i mroźniczego oraz zapewnić bezpieczeństwo i stałą kontrolę powierzonego nam ładunku. Cechuje nas pełen profesjonalizm oraz przejrzystość naszych działań od chwili podjęcia zlecenia aż do zakończenia jego realizacji.


Poufność i wsparcie

  Dostosowując się do wymagań Klientów, stworzyliśmy szereg procedur gwarantujących zachowanie pełnej poufności dotyczącej miejsc odbiorów oraz przewożonego ładunku zarówno przy transporcie dedykowanym, jak i przy transportach łączonych umożliwiających redukcję kosztów. Realizujemy również transport produktów farmaceutycznych spoza Unii Europejskiej, wspierając Klientów swoim doświadczeniem przy obsłudze formalności celnych. Nasze usługi kompleksowego transportu międzynarodowego kierujemy do firm ceniących swój czas, bezpieczeństwo ładunku i szukających rzetelnego partnera, którego profesjonalizm jest potwierdzony międzynarodowymi certyfikatami.

.