FLOTA


Szybkość, niezawodność i precyzja
Gwarancja bezpieczeństwa

  Nasza nowoczesna flota stanowi gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności transportu międzynarodowego w temperaturze kontrolowanej w zakresie od -25°C do +25°C. Flota jest w pełni przystosowana do przewozu leków i materiałów ADR – posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty, w tym certyfikację ATP. Nasze pojazdy o maksymalnej pojemności 8 europalet wyposażone są w agregaty chłodnicze, dodatkowy system grzewczy i system raportowania temperatury. Wszystkie pojazdy posiadają ścianę grodziową umożliwiającą transport dwutemperaturowy, dzięki czemu jeden pojazd może transportować ładunek w dwóch zakresach temperatur.

Gwarancja niezawodności

  W pojazdach znajdują się agregaty Carrier Xarios 350 MT z dodatkową funkcją ogrzewania ciepłym gazem oraz możliwością zasilania postojowego z sieci elektrycznej. Oznacza to, że w przypadku awarii pojazdu chłodnia może natychmiast zostać zasilona przez zewnętrzne źródło energii, co zapewni utrzymanie kontrolowanej temperatury. Posiadamy również umowę z firmą Carrier na obsługę techniczną i serwis agregatów na terenie całej Europy o dowolnej porze dnia i nocy. Na wypadek wystąpienia skrajnie niekorzystnych warunków atmosferycznych każdy nasz pojazd wyposażony jest w dodatkowy, sterowany elektronicznie system grzewczy firmy Eberspächer, rozprowadzony na całej przestrzeni ładunkowej. Zapewnia on równomierny rozkład powietrza oraz redukuje do minimum wahania temperatur. Transport w temperaturze kontrolowanej odbywa się w warunkach stałego nawiewu.

Gwarancja precyzji

  Nasze pojazdy wyposażone są w trzy niezależne systemy pomiaru temperatury: termograf rejestrujący temperaturę przy użyciu drukarki znajdującej się w samochodzie, certyfikowane data loggery LogTag, pozwalające generować wykresy temperaturowe w pliku PDF oraz system pomiaru temperatury zintegrowany z GPS, umożliwiający bieżące śledzenie temperatury i położenia pojazdu w czasie rzeczywistym. Czujniki pomiarowe są kontrolowane, kalibrowane i mapowane. Dzięki nowoczesnym i niezawodnym systemom pomiarowym Klient może na bieżąco śledzić zarówno lokalizację pojazdu, jak i temperaturę chłodni. Odbiorca ładunku każdorazowo otrzymuje raport temperaturowy z danej trasy.

Gwarancja solidności

  Nasze pojazdy pochodzą od jednego producenta i podlegają gwarancji. Pojazdy oraz chłodnie naszej floty nie są starsze niż 3 lata, co przekłada się na ich niezawodność, terminowość dostaw i zadowolenie Klientów. Nowoczesną flotę przekazujemy w ręce wysoko wykwalifikowanych kierowców, którzy przechodzą regularne szkolenia oraz posiadają wszelkie uprawnienia do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR. Precyzja, dyskrecja oraz bogate doświadczenie naszych kierowców sprawiają, że są oni najlepszą wizytówką naszej firmy..