Biuro w Warszawie

ul. Kaliska 23/32
Warszawa 02-316






Robano Sp. z o.o. Sp. k.


Dane do faktury:
Nowa Góra, Płocka 10
09-440 Staroźreby
NIP: 7743177395

 

Justyna Pietrzak

Specjalista Sprzedaży i Marketingu
E-mail: jpietrzak@robano.pl
Tel.: +48 531 890 791

 

Stanisław Sobociński

Kierownik Logistyki
E-mail: ssobocinski@robano.pl
Tel.: +48 791 709 398

 

Dawid Borowczyk

Spedytor
E-mail: dborowczyk@robano.pl
Tel.: +48 538 480 194

 

Agnieszka Korczyńska

Specjalista ds Administracji
E-mail: office@robano.pl
Tel.: +48 515 336 282

 

Ewa Czupta

Spedytor
E-mail: eczupta@robano.pl
Tel.: +48 728 602 040

 

Michał Skarżyński

Młodszy Spedytor
E-mail: mskarzynski@robano.pl
Tel.: +48 511 034 197

 

Magdalena Golianek

Kierownik Jakości
E-mail: mgolianek@robano.pl
 

 

Konrad Wroński

Spedytor
E-mail: kwronski@robano.pl
Tel.: +48 538 480 194

 

 Krystian Nowotniak

Dyrektor Zarządzający
E-mail: knowotniak@robano.pl

Łukasz Robakiewicz

Dyrektor Generalny
E-mail: lrobakiewicz@robano.pl

Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.