Healthcare transport

Logistyka pierwszej i ostatniej mili

Komplementacja, konsolidacja oraz pakowanie zamówień wraz z załadunkiem do odpowiedniego pojazdu chłodniczego i dostarczeniem do odbiorcy końcowego. Wspieramy w transporcie produktów gotowych z zakładów producenta do centrów dystrybucyjnych ale również dostarczenie towarów z magazynów dostawcy do wskazanej destynacji
Organizacja dostaw towarów wymagających warunków kontrolowanych na etapie ostatniej mili do punktów sprzedaży czy do rąk pacjenta.

Tansport towarów
mrożonych

Transporty towarów wymagających temperatur nawet do -80’C w suchym lodzie oraz thermoboxach renomowanych certyfikowanych producentów. Klienci mają wgląd do specyfikacji używanych przez nas opakowań.
Na potrzeby przewozu towarów wysoko wrażliwych na temperatury oferujemy również thermoboxy z wbudowanym agregatem chłodniczym.
Zapewniamy loggery oraz możliwość śledzenia przesyłek w czasie rzeczywistym.

Własna flota

Od początku istnienia firmy kładziemy nacisk na odpowiednio przygotowaną własną flotę oraz pracowników. Zatrudniamy jedynie doświadczonych kierowców, którzy mają do dyspozycji nowoczesne pojazdy uzbrojone w systemy alarmowe oraz śledzące. Vany, samochody oraz zestawy ciężarowe posiadają opcję przewozu w systemie dwukomorowym (bi-temp) w temperaturze kontrolowanej między -20 a +25 ‘C.
Każdy ładunek jest monitorowany w czasie rzeczywistym zarówno pod względem lokalizacji jak i utrzymywania odpowiedniego poziomu temperatury w każdej komorze.

TRANSPORT LOTNICZY

ZIMNY ŁAŃCUCH DOSTAW (PHARMA/ PERISHABLES)
usługa dedykowana dla produktów wrażliwych na ciepło, takich jak farmaceutyki czy żywność

TOWARY NIEBEZPIECZNE
nasi przeszkoleni pracownicy mogą obsługiwać przesyłki niebezpieczne (DG) zgodnie z Twoimi potrzebami

USŁUGA PRIORYTETOWA (NEXT FLIGHT OUT / AOG)
przesyłki „must go” w przypadku krótkiego terminu ważności lub sytuacji awaryjnej

TOWAR NEUTRALNY
podstawowa usługa dla towarów standardowych

PAKOWANIE
oferujemy specjalistyczne loggery oraz opakowania termiczne dla przesyłek chłodniczych gwarantujące utrzymanie temperatury (od -196’C do +25’C)