Transport Towarów Wysokowartościowych

TAPA TSR 1

Od 2021 Robano posiada certyfikat TAPA przyznany przez jednostkę certyfikującą TUV.
Transported Asset Protection Association to organizacja założona w 1997 zrzeszająca firmy logistyczne oraz transportowe na całym świecie. Jej standardy bezpieczeństwa określają minimalne akceptowalne systemy proceduralne oraz zabezpieczeń, które są niezbędne do bezpiecznego transportu produktów wysokowartościowych.
Robano posiada certyfikację na poziomie TSR 1, który potwierdza najwyższe możliwe standardy zarówno systemów operacyjnych do monitoringu oraz śledzenia pojazdów jak i fizyczne zabezpieczenia pojazdów używanych w naszej flocie.

Bezpieczne transporty

Zapewniamy kompleksową opiekę powierzonego nam towaru. Na życzenie klienta organizujemy podwójną obsadę kierowców lub przejazdy w konwoju. Oferta dotyczy zarówno przewozu towarów cennych jak i tych, które są wysoce wrażliwe na zmiany temperatury otoczenia jak np. szczepionki na Covid-19 czy też urządzeń elektronicznych.

Zespół Monitoringu

Posiadamy własny zespół do monitorowania ładunków w czasie rzeczywistym. Działamy 24/7. Dwa osobne systemy śledzące pozwalają ustalać na bieżąco zarówno lokalizację towaru jak i wszelkie odchylenia dotyczące temperatury.
Działamy w oparciu o na nasz autorski system zarządzania jakością kompatybilny z ISO 9001.