Rozwiązania logistyczne dla badań klinicznych

Wspieramy wymagania centrów badań klinicznych z branży farmaceutycznej i biotechnologicznej w zakresie dostaw, dystrybucji i logistyki na całym świecie.

Blind shipping

Pomożemy w odbiorze towaru od producenta, przepakowaniu go do opakowań neutralnych w bezpiecznych warunkach naszego magazynu farmaceutycznego oraz organizację dokumentacji by zapewnić anonimowość Twojego źródła.
Dzięki opcji Blind Shipping nie musisz się martwić o to, że odbiorca końcowy lub konkurenci dostaną dane kontaktowe Twojego dostawcy.

Dostawa bezpośrednio do pacjenta

Direct-to-Patient to usługa premium, którą oferujemy naszym klientom. W ramach zintegrowanego systemu łańcucha dostaw, umożliwiamy pacjentom otrzymywanie leków we własnym domu lub w miejscu pracy – w ten sposób wspieramy zarówno badania kliniczne, jak i dystrybucję licencjonowanych gotowych produktów.

Pick and Pack

Potrzebujesz pomocy w skompletowaniu zamówień Twoich klientów? Odbierzemy towar od producenta a następnie przygotujemy odpowiednio zestawione palety produktów, które trafią do wskazanych punktów aptecznych czy też szpitali.
Robano zapewnia przechowywanie oraz konfekcjonowanie towarów w warunkach chłodniczych. Dla Twojej wygody zapewniamy również usługę pakowania oraz etykietowania.

Dystrybucja leków i zarządzanie zwrotami

W ramach współpracy krajowej mamy możliwość dystrybucji na terenie Polski produktów leczniczych. Oferujemy przechowywanie, przepakowywanie opakowań zbiorczych oraz etykietowanie.
Zapewniamy profesjonalną obsługę posprzedażową oraz obsługę zwrotów produktów uszkodzonych lub wycofanych z obrotu.

Pozyskiwanie zamienników leków

Na zamówienie nabywamy produkty lecznicze w oparciu o parametry określone przez zamawiającego. Dostarczamy leki niezbędne do przeprowadzenia testów oraz badań klinicznych.

Opakowania dla towarów wrażliwych

W naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczne termo-opakowania producentów tj Va-q-tec, Sonoco oraz jednorazowe loggery.
Stosujemy opakowania do suchego lodu, VIP (vaccume isolated packaging/opakowania izolowane próżniowo), stosujemy kartridże wodne oraz oparte na PCM.
Zachowujemy najwyższy standard bezpieczeństwa zarówno przy transporcie drogowym jak i lotniczym.